273

Охлобистін бився головою об стіну, коли дізнався, що його колега - гей


Відомий російський актор Іван Охлобистін відреагував на камін-аут свого колеги по телесеріалу "Інтерни".

Охлобистін бився головою об стіну, коли дізнався, що його колега - гей

Агресивний гомофобний актор, який пропонував спалювати геїв у пічках, просив у Путіна ввести кримінальне покарання за добровільний гей-секс, написав у Твіттері, що він думає про зізнання у гомосексуальності свого колеги по "Інтерни" Одіна Байрона.

"Биков ніколи не дізнається, що Філ збоченець. А Охлобистін, коли дізнався, що його друг Один содоміт, бився головою об стіну і кляв долю", - написав Охлобистін. Биков - це екранний герой Охлобистіна, а Філ - Одіна.

Нагадаємо, що днями російський актор американського походження Одін Байрон розповів про свою гомосексуальність.

"Спочатку він (Охлобистін) намагався бути зі мною досить люб'язним і якось раз навіть сказав, що збирається розбомбити Америку до дідька, але заради мене пообіцяв залишити в цілості й схоронності Міннесоту. Але потім Охлобистін заявив, що геїв треба палити в пічках. Для мене це було справжнім ударом. Я хотів звільнитися, пояснивши це тим, що не можу більше працювати з цією людиною, якщо він залишиться в серіалі", - розповів Одін Байрон New York Magazine.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти