270

Волинські медики “увійшли у підпільне життя гомосексуалів”


У зв’язку зі стрімким розповсюдженням ВІЛ-інфекції серед чоловіків, які мають секс з чоловіками, волинські медики перейшли до нестандартних дій, розшукуючи геїв на сайтах знайомств. Про це повідомляють “Волинські новини”.

Волинські медики “увійшли у підпільне життя гомосексуалів”

Про це стало відомо під час наради з питань підсумків співпраці Державної пенітенціарної служби України з Волинським обласним управлінням охорони здоров'я.

«Такі люди, як гомосексуалісти, на Волині також є. Їх відносять до так званої групи ризику. Спеціалістам Волинського обласного центру по профілактиці та боротьбі зі СНІД довелось увійти й у це середовище і те, що ми відкрили для себе – це величезне підпільне життя цілої суспільної сфери. Але наше завдання полягає у тому, що якщо є явище, то ми повинні працювати з тим явищем, щоб хоч якось попередити розповсюдження», - розповідають медики із Волинського обласного центру по боротьбі з ВІЛ/СНІД.

Лікарі зауважують, що дуже багато чоловіків гомосексуальної орієнтації з Волині зареєструвалися на одному із відомих сайтів знайомств. Спеціалісти з Волинського обласного центру по профілактиці та боротьбі з ВІЛ/СНІД постійно відслідковують такі ресурси. Так, на одному з сайтів для інтим-знайомств зареєстровано близько 400 гомосексуалів-волинян, які пропонують знайомства й не тільки.

«Дуже часто вони є бісексуалами, а це - страшніше. Кажуть, мовляв, ми приховуємо свою сексуальну орієнтацію, бо у нас є сім’я, діти та статус у суспільстві. Таких от зразкових сім’янинів, які займають серйозне положення в суспільстві, медики з центру ВІЛ/СНІД зареєтрували декілька десятків. Усі вони наразі отримують антиретровірусну терапію й далі ведуть подвійне життя, приховуючи свою справжню сутність», - продовжує лікар й додає, що найголовніше завдання спеціалістів – обстежити якомога більше осіб, які належать до групи ризику.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти