283

Портрет гей-пари з Петербургу переміг у World Press Photo


Премію міжнародного конкурсу фотожурналістики World Press Photo в номінації «Фотографія року» присудили штатному фотографу данської газети Politiken Мадсу Ніссену за знімок гей-пари з Санкт-Петербургу. Про це повідомляється на офіційному сайті премії.

Портрет гей-пари з Петербургу переміг у World Press Photo

Знімок під назвою Jon and Alex був зроблений 18 травня 2014 року в північній столиці РФ. Фотографія також стала переможницею у категорії «Актуальні теми».

«Життя ЛГБТ-спільноти в Росії стає все більш важким. Представники сексуальних меншин зазнають правової та соціальної дискримінації, переслідувань і навіть нападів з боку консервативних релігійних і націоналістичних груп», - йдеться в анотації до фотографії на сайті конкурсу.

Як переможець у головній номінації Ніссен отримає 10 тисяч євро і цифрову дзеркальну камеру Canon. Решті лауреатам конкурсу виплатять по півтори тисячі євро, повідомляє Lenta.ru.

Конкурс фотожурналістики проводився в 58-й раз. Всього цього року в World Press Photo брали участь більше 5,6 тисячі фотографів з 131 країни. Журі відбирало кращі роботи з майже 98 тисяч фотографій. Головою журі конкурсу був директор фотослужби The New York Times Мішель МакНеллі.

У Росії діє заборона на пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти