72

ЛГБТ-активіст Богдан Глоба виступив перед майбутніми депутатами


Помічник народного депутата України Григорія Немирі, виконавчий директор ВБО “Точка опори” виступив перед майбутніми депутатами та помічниками депутатів, які проходять стажування у Верховні Раді України в рамках проекту USAID.

ЛГБТ-активіст Богдан Глоба виступив перед майбутніми депутатами

Під час виступу в приміщенні Комітету з питань культури і духовності,  Богдан Глоба звернув увагу інтернів на питання адвокації прав людей з інвалідністю, проблеми гендерної дискримінації та права ЛГБТ. 

Було розглянуто питання боротьби з дискримінацією в рамках євроінтеграційних процесів України: асоціація з ЄС та спрощення візового режиму.

Помічник народного депутата звернув увагу на недоліки антидискримінаційного закону, такі як недоступність ефективного механізму захисту своїх прав та відстутність покарання за дискримінацію людини.

Було обговорено роль бізнесу в подоланні дискримінації в Україні та про роботу з бізнесом в рамках ініціативи Український Індекс Корпоративної рівності 2015, метою якого є впровадження політики рівності, відповідно до Угоди про асоціацію України з ЄС.

Під кінець виступу Богдан Глоба провів голосування шляхом підняття рук. На питання "Чи проголосували б учасники за внесення ознаки сексуальна орієнтації в перелік, за яким заборонена дискримінація", більшість учасників проголосували "за", деякі "утримались" і лише троє проголосували "проти".

Програма стажування у Верховні Раді України розпочалась у 1995 році за спільної ініціативи Асоціації колишніх членів Конгресу США та Верховної Ради України.

Свого часу учасниками Програми стажування були відомі та впливові діячі сучасного суспільно-політичного життя, Остан Семерак (міністр Кабінету Міністрів України, народний депутат), Андрій Магера (заступник Голови ЦВК), Велерій Карпунцов (народний депутат україни). 

Нагадаємо, що в минулому році український ЛГБТ-активіст Богдан Глоба виступив перед сенаторами США.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти