141

У програмі "Світське життя" Монро заявила, що ЛГБТ-спільнота мріє про сім'ю і дітей


На прем'єрі фільму "50 відтінків сірого" травесті-діва Монро відповіла на запитання Катерини Осадчої.

У програмі "Світське життя" Монро заявила, що ЛГБТ-спільнота мріє про сім'ю і дітей

Катерина Осадча запитала: "Монро, чи є в тебе якісь традиції святкування Дня Святого Валентина? І чи є у гей-спільноті якісь інші традиції?

"ЛГБТ-спільнота мріє практично про те, що і ви, натуральна спільнота, - про сім'ю та дітей. Повірте в надії, що теперішня українська влада все таки задумається, коли закінчиться війна і наступить мир, що геї такі точно громадяни, як і всі, які хочуть створювати сім'ю, узаконювати свої стосунки, а також проводити прекрасно час, святкувати День Святого Валентина, і не боятися бути засудженими нашими співгромадянами", - відповіла Монро.

Зараз я так розумію, що поки наше суспільство не таке відкрите, доводиться влаштовувати закриті вечірки і до Дня Святого Валентина?

"Будь-яка людина, яка виглядає адекватно, може прийти у єдиний гей-клуб Києва, і спокійно провести там час. Повірте, багато зірок шоу-бізнесу проводять там час, а також просто натурали. Наприклад дві мої подруги на Новий Рік, познайомилися з чоловіками і прекрасно провели час у ліжку".

Джерело: Світське життя

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти