203

У Лондоні на День Валентина ЛГБТ влаштували поцілунковий флешмоб


Люди з усього Лондона взяли участь в флешмобі з гей-поцілунку на Площі Пікаділлі в День Святого Валентина.

У Лондоні на День Валентина ЛГБТ влаштували поцілунковий флешмоб

Поцілунковий протест був організований після оприлюднення результатів опитування організації Pride in London, яка виявила, що 54% одностатевих пар не відчувають себе комфортно у випадку поцілунка в громадських місцях, тому що більшість не сприймає такого показу почуттів.

Цікаво, що 86% опитаних назвали страх основною причиною того, чому їм некомфортно цілувати одностатевого партнера чи партнерку. Під час такого поцілунку вони наражають себе на словесну і в поодиноких випадках фізичну агресію.

Один із протестуючих Бронек Макнейл сказав: "Ми всі зараз користуємось юридичною рівністю, якої не було раніше, але ми бачимо, що збільшується кількість одностатевих пар, які можуть зазнати гомофобних нападів та дискримінації, через вираження любові до своїх партнерів у громадських місцях”.

Відомий актор і комедіант Рассел Бренд вирішив висміяти поцілунковий флешмоб, опублікувавши у Твіттері фото, де його цілує британський комік Девід Вольямс. Фото було підписане: “Хто скаже, що наша любов є неправильною....?” Цікаво, що обидва чоловіки є гетеросексуалами.

Лондонські пари цілувалися біля статуї Ероса.

Джерело: prideinlondon.org

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти