281

Співавтор заборони “гей-пропаганди” ініціює парламентські слухання на тему сім’ї і моралі


У Верховній Раді вирішили зініціювати парламетські слухання на тему "Сімейна політика України - цілі та завдання". Авторами даного проекту постанови є: сумнозвісний співавтор законопроекту №8711 Павло Унгурян, який тепер представляє “Народний фронт”, мажоритарник від пропрезидентського блоку Микола Лаврик і представниці “Самопомочі” Ганна Гопко і Ірина Подоляк.

Співавтор заборони “гей-пропаганди” ініціює парламентські слухання на тему сім’ї і моралі

Парламентські слухання пропонують провести 17 червня і запросити на них “представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, релігійних конфесій, політичних партій, інших об'єднань громадян, наукових установ, представників громадськості”.

У пояснювальні записці до даного Проекту постанови йдеться про те, що “на сім’ю відбувається великий наступ, вже понад 20 років ми не проголошуємо моральних цінностей”.

“Значна частина людей вважає, що правила поведінки застаріли, а норми моралі себе дискредитували. Те, що віками вважалось хорошим, опоганюється, а те, що вважалось недостойним, сьогодні вивищується, навіть думки експертів щодо питань сім’ї різняться”, - вважають народні депутати, які є авторами даного Проекту постанови.

Окрім цього у пояснювальній записці йдеться про те, що Церква є “двигуном прогресу в цих питаннях”, разом з державою і громадськістю.

Зважаючи на те, що одним із ініціаторів парламентських слухань є агресивно налаштований до ЛГБТ народний депутат Унгурян, можна бути абсолютно впевненими у тому, що реалізація права на співжиття для одностатевих пар не просто буде не обговореною, але й згаданою лише в негативному контексті, як приклад аморальності громадян.

Нагадаємо, що нещодавно під час голосування за законопроект, який позбавив НЕК з питань захисту суспільної моралі функцій, одним з трьох депутатів, який проголосував “проти”, був саме Унгурян.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти