124

Червакова пропонує Комісії із захисту суспільної моралі переформатуватися на громадську організацію


Національній експертній комісії з питань захисту суспільної моралі пропонують переформатуватися на громадську організацію. Про це сказала перша заступниця голови Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики, депутатка фракції «Блок Петра Порошенка» Ольга Червакова під час слухань щодо державного нагляду за додержанням вимог законодавства у сфері захисту суспільної моралі, інформує прес-служба партії.

Червакова пропонує Комісії із захисту суспільної моралі переформатуватися на громадську організацію

«Національній експертній комісії з питань моралі ми пропонуємо створюватися як громадській організації, на кшталт комісії з журналістської етики, яка зробила набагато більше на тлі інформаційної пропаганди, - зазначила вона. - Комісія з питань моралі може створюватись як громадська організація, залучати до своєї роботи батьківські організації, і здійснювати контроль та моніторинг в царині суспільної моралі».

За її словами, «в рамках цієї організації може здійснюватись відповідна діяльність, але вже без державного фінансування».

Пані Червакова наголосила, що Верховна Рада «в жодному разі не відмовляється від діалогу з церквою, й українська церква має абсолютно повне право знати, як держава планує регулювати цю сферу суспільних відносин». «Хочу звернутися до Всеукраїнської ради церков за результатом цього обговорення надати пропозиції для подальшого врахування у наступних кроках парламенту у сфері регулювання захисту суспільної моралі», - сказала депутат.

Парламентарка нагадала, що минулого тижня Верховна Рада ухвалила закон, який створює передумови для ліквідації Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. «Метою ухвалення цього закону було вдосконалення і впорядкування державного нагляду за дотриманням законодавства у галузі суспільної моралі», - сказала вона.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти