185

У Киргизстані за “гей-пропаганду” пропонують карати ув'язненням до 1 року


Сьогодні, 17 лютого, на засіданні парламентського комітету з законності, правопорядку та боротьби із злочинністю депутати схвалили в другому читанні законопроект, що забороняє гей-пропаганду в Киргизстані.

У Киргизстані за “гей-пропаганду” пропонують карати ув'язненням до 1 року

Як повідомив один з ініціаторів даного проекту закону член фракції "Республіка" Курманбек Дийканбаєв, законопроект забороняє поширення будь-яких відео, фотографій або письмових матеріалів, "що містять відкритий чи прихований заклик до гомосексуальних відносин або формування позитивного ставлення до них". За цим законопроектом все, що потрапляє під визначення "організації та участі у мирних зібраннях, які мають метою доведення до суспільства будь-яких відомостей, позицій, що стосуються будь-яких форм гомосексуальних відносин", може вважатися кримінальним діянням.

"Раніше кримінальна відповідальність за подібні дії сягала шести місяців. Після обговорення було вирішено збільшити її і довести до одного року", - сказав нардеп.

15 жовтня 2014 року на засіданні парламенту Киргизстану, депутати підтримали в першому читанні заборону "гей-пропаганди".

Нагадаємо, що в столиці України минулої осені проходила акція проти законодавчої заборони так званої "гей-пропаганди" у Киргизстані.

Джерело: www.vb.kg

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти