145

Stonewall в Англії і Вельсі вперше в історії запускає кампанію з підтримки прав трансгендерів


Британська організація Stonewall, яка займається адвокацією прав геїв, лесбійок і бісексуалів, вирішила лобіювати питання прав трансгендерів.

Stonewall в Англії і Вельсі вперше в історії запускає кампанію з підтримки прав трансгендерів

Благодійна організація, яка раніше лобіювала лише права геїв, лесбійок і бісексуалів в Англії та Вельсі, оголосила сьогодні PinkNews, що включить також питання захисту прав трансгендерів у свою доктрину.

Виконавча глава Stonewall Рут Гант назвала ці зміни “важливим моментом в історії Stonewall”.

“Будемо працювати в тісній співпраці з трансгендерними людьми, для досягнення реальних змін в ЛГБТ-питанні", - сказала вона.

Рут Гант вибачилась перед трансгендерами: "Ми визнаємо помилки, які ми зробили в минулому. Ми знаємо, що ми упустили можливості, щоб розпочати цю розмову набагато раніше. І ми приносимо вибачення трансгендерам за шкоду, яку ми їм заподіяли".

У новому звіті Stonewall йдеться: “Ми повинні наполегливо працювати, щоб переконатися, що люди розуміють різницю між гендерною ідентичністю і сексуальною орієнтацією”.

Цікаво, що шотландське відділення Stonewall включало і раніше захист прав трансгендерів, тоді як в Англії і Вельсі організація займалась виключно питаннями, пов’язаними із сексуальною орієнтацією.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти