104

Apple звільнила співробітника, який виступає проти ЛГБТ-спільноти


Співробітник Apple, який є членом Палати представників США, був звільнений з компанії, можливо, через підтримку ініціатив гомофобної спрямованості.

Apple звільнила співробітника, який виступає проти ЛГБТ-спільноти

Джуліус Кеннер Лов був прийнятий на роботу лобістом в компанію на початку року. У його обов'язки входив захист технологічного гіганта в Конгресі.

Багато хто вважав це призначення вкрай несподіваним, «зважаючи на недавні ініціатив» Лову. Таким же несподіваним виявилося і звільнення співробітника.

За інформацією видання Huffingtonpost.com, в 2009 році Лов підтримав від імені штату учасницю конкурсу краси "Міс США" Керрі Пріджин, яка публічно виступила проти одностатевих шлюбів.

«Південні штати пишаються Пріджин, яка гідна нагороди за вірність переконанням і виявлену наполегливість у відстоюванні своїх поглядів», - йдеться в заяві, підписаній Ловом.

Відомо, що глава Apple Тім Кук є відкритим геєм і борцем за права ЛГБТ. Кук заявив, що він - гей, зазначивши, що не тільки не соромиться цього, а й вважає даром Бога.

«Досі я не зізнавався публічно у своїй орієнтації. Тепер же я хочу внести ясність: я пишаюся тим, що я - гей, і вважаю це одним з найбільших подарунків від Бога », - сказав Кук.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти