280

Комісія з моралі читає ЛГБТ-портал і просить спростувати новину


Голова НЕК з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький написав листа в редакцію Національного ЛГБТ-порталу України. Просить спростувати новину, в якій було вказано, що Комісія зверталась до Порошенка з проханням скасувати указ Януковича про свою ліквідацію.

Комісія з моралі читає ЛГБТ-портал і просить спростувати новину

У листі йдеться про те, що в новині від 15 січня “Комісія з моралі погрожує “великим суспільним резонансом” через свою можливу ліквідацію” була допущена неточність в тому, що “12 січня НЕК з питань захисту суспільної моралі звернулася до Президента України Порошенка з проханням скасувати Указ колишнього Президента України Януковича від 9 грудня 2010 року щодо ліквідації Національної комісії з питань захисту суспільної моралі”.

Як виявилось, 12 січня на сайті НЕК справді з’явилось відповідне звернення до Порошенка, але підписане воно було не працівниками Комісії, а “представниками громадськості”. Тобто, сайт НЕК тут виступив лише як майданчик для опублікування листа.

Окрім цього у своєму листі Василь Костицький написав, що “у НЕК немає реального часу на організацію як “великого суспільного резонансу” так і “маленького суспільного резонансу”. Тим самим голова Комісії спростував слова народної депутатки Ольги Червакової, яка повідомляла раніше, що “представники НЕК нам пообіцяли "великий суспільний резонанс"”.

Минулого тижня Верховна Рада ухвалила закон, який створює передумови для ліквідації Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі.

Вчора Порошенко сказав, що суспільство повинно мати надійний захист від кроків, які руйнують суспільну мораль, однак цим не має займатися державний бюрократичний орган, що себе дискредитував.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти