116

Киргизький депутат хоче ізолювати людей гомосексуальної орієнтації


Вчора, 17 лютого, на засіданні парламентського комітету з законності, правопорядку та боротьби зі злочинністю депутат фракції "Ата Мекен" Бактибек Калмаматов запропонував ізолювати в Киргизстані людей з гомосексуальною орієнтацією.

Киргизький депутат хоче ізолювати людей гомосексуальної орієнтації

"Я сприймаю таких людей, як хворих, тому не хочу перебувати з ними десь в одному місці. Не хочу, щоб мої діти бачили нафарбованих мужиків на вулиці, вони псують їхню психіку. І вважаю, що уряд повинен виробити якусь програму по їх ізоляції від суспільства", - сказав він.

Нагадаємо, що профільний комітет розглядає законопроект, що забороняє гей-пропаганду в Киргизстані.

Зокрема, законопроект забороняє поширення будь-яких відео, фотографій або письмових матеріалів, "що містять відкритий чи прихований заклик до нетрадиційних сексуальних відносин або формування позитивного ставлення до них". За цим законопроектом все, що потрапляє під визначення "організації та участі у мирних зібраннях, які мають метою доведення до суспільства будь-яких відомостей, позицій, що стосуються будь-яких форм нетрадиційних сексуальних відносин", може вважатися кримінальним діянням.

Нагадаємо, що у Киргизстані за “гей-пропаганду” пропонують карати ув'язненням до 1 року.

Джерело: www.vb.kg

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти