316

У Криму створили рух «Антимайдан» для боротьби з гей-парадами і «п'ятою колоною»


19 лютого в Криму створили Всекримський громадський рух «Антимайдан», представники якого визначили своєю метою підтримку президента Росії Володимира Путіна і боротьбу з антиросійськими силами у вигляді «п'ятої колони».

У Криму створили рух «Антимайдан» для боротьби з гей-парадами і «п'ятою колоною»

Про це представники руху оголосили на прес-конференції в Сімферополі, повідомляє кореспондент Крим.Реаліі.

Засновниками «Антимайдан» виступили російські громади Алушти, Феодосії, Російська громада «Соболь», Таврійський союз та інші.

Методами «антимайданівців» з відстоювання своїх поглядів учасники прес-конференції назвали акції на підтримку глави держави.

«І щоб цих «болотних» у нас не було, коли народ побачить, що підтримка президента тут повна, то у нас і санкції рано чи пізно закінчаться, і тоді ми ще краще будемо жити», - сказав засновник «Антимайдану» Володимир Тюнін.

«Треба буде, і по голові дамо», - додав він.

«Антимайданівці» також заявили, що мають намір допомагати громадянам у спілкуванні з чиновниками, вести боротьбу з корупцією на місцях, боротися з «пихою і хамством окремих чиновників» і не допускати проведення гей-парадів.

Нагадаємо, що у вересні минулого року самопроголошений глава так званої "республіки Крим" Сергій Аксьонов повідомив, що "нетрадиційні шлюби і руху не отримають в Криму ніякої підтримки".

"Якщо такі люди /нетрадиційної сексуальної орієнтації/ вийдуть на вулиці, то відразу відреагує на це поліція і самооборона. Ці люди ніколи не будуть проводити заходи в Криму, я це гарантую", - заявив Аксьонов.

Колишні власники гей-бару у Севастополі перебрались до Києва через гомофобні утиски в анексованому Криму.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти