173

Гетеросексуальні батьки синів геїв читають книгу «Я думаю, я педик»


Відео, на якому австралійські татусі читають нову приголомшливу книгу і розповідають про своїх синів геїв, викличе у вас буревій почуттів.

Гетеросексуальні батьки синів геїв читають книгу «Я думаю, я педик»

«Я думаю, я педик» - нова книжка для дітей і дорослих, а один з героїв відео - батько автора книги Семюеля Лейтона-Дора.

«Один з них - мій батько, а решта - батьки моїх друзів, - розповів автор Gay Star News. - Було дуже зворушливо бачити, як вони розкриваються і говорять про такі особисті речі».

На відео батько Лейтона-Дора розповідає про камін-аут сина: «Для нього це було такою значною подією, але найважливіше було те, що для мене цей факт нічого не значив».

І сама книга про це - це кумедна історія про маленького хлопчика, який здійснює камін-аут перед батьком, і про несподівано прогресивні поради, які дає йому батько.

«Зазвичай у казках фігурують герої і лиходії, і я слідував цій загальноприйнятій структурі, зробивши задирак нашими лиходіями, а хлопчика гея - нашим героєм», - сказав письменник.

Лейтон-Дор сам себе називає «педик з місією», але чому він вибрав слово, яке багатьом здається образливим?

«Підбираючи слова, я не ставив за мету провокувати людей або налаштовувати їх один проти одного - я хотів, щоб ці повсякденні образи менше зачіпали дітей», - пояснив він.

Письменник зазначив, що, хоча його книга - сатиричний твір, він наділив її серцем, яке б'ється. А частина прибутку від продажів надійде до місцевих благодійних фондів, що працюють з ЛГБТІ.

«Важливо, що в книзі багато героїв, з якими підлітки можуть себе співвіднести, - вважає автор. - Дорослі також знайдуть щось для себе, як і діти».

Дивіться відео нижче:

Переклад з мови ориіганал: BornThisGay

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти