324

Ведуча каналу СТБ проти “пропаганди нетрадиційних сексуальних стосунків”


Юлія Бортнік, ведуча програми “Давай поговоримо про секс” на СТБ сказала, що не “вважає за потрібне пропагувати” одностатеві сексуальні стосунки. Про це вона розповіла, відповідаючи на запитання глядачів програми.

Ведуча каналу СТБ проти “пропаганди нетрадиційних сексуальних стосунків”

Телеведуча Юлія Бортнік відповіла на запитання глядачів програми і розповіла, що їй найважче було говорити про ЛГБТ.

“Найскладніше було працювати над темою про нетрадиційну орієнтацію. Хотілося розкрити і цю сторону сексуальності. У той самий час, не хотілося нікого образити і зачепити, але також я не вважаю правильним це пропагувати. Тому, було складно знайти цей баланс. Взагалі, теми, які я робила, будучи ще головним сценаристом, вони мені близькі і зрозумілі, як жінці. Я розумію, що таке наявність або відсутність оргазму, розумію, як це, коли чоловік не впорався в ліжку з якоїсь причини, розумію, як це, підозрювати коханого в зраді. Але в темі про нетрадиційну орієнтацію я не могла покластися на свій досвід, тому покладалася на консультації експертів”, - виправдалася телеведуча, яка в одній з програм, присвяченій одностатевому коханню часто припускалась некоректних реплік, як, наприклад, «лесбійками можуть «стати» жінки, які розчарувались у чоловіках».

В тій ж програмі вона запитала: «Тепер ви не чоловік і не жінка?» Це була її реакція на історію хлопця, який стверджував, що його у 7-річному віці зґвалтував кузен і тепер він не знає, бісексуал він чи гей.

Джерело: sex.stb.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти