181

США призначали першого спецпосланця з прав ЛГБТ в світі


Держсекретар США Джон Керрі заявив, що країна працює над тим, щоб скасувати закони, які криміналізують одностатевий секс за згодою в різних державах світу.

США призначали першого спецпосланця з прав ЛГБТ в світі

Держдепартамент США оголосив у понеділок, що призначив першого в історії країни спеціального посланця з прав геїв, лесбійок, бісексуалів і трансгендерів (ЛГБТ). Ним став Ренді Беррі, повідомляє Reuters.

"Захищати і просувати права людини для ЛГБТ - ключовий принцип нашої кампанії з просування прав людини в глобальному масштабі", - заявив у цьому зв'язку держсекретар США Джон Керрі.

"Захист і заохочення прав людини ЛГБТ лежить в основі нашої прихильності до просування прав людини в усьому світі - серце і совість нашої дипломатії. Ми працюємо над тим, щоб скасувати закони, які криміналізують одностатевий секс за згодою в різних країнах світу", - пояснив Держсекретар. 

"Занадто часто, в дуже багатьох країнах, ЛГБТ знаходяться під загрозою, їх можуть посадили у в'язницю і судити. Занадто багато урядів запропонували або навіть прийняли закони, спрямовані на приборкати свободу вираження думок, асоціації, релігії та мирних акцій протесту. В більше ніж, 75 країнах наявне кримінального переслідування за добровільні одностатеві стосунки", йдеться в заяві Джона Керрі.

Новий спецпосланець США Ренді Беррі - відкритий гей, дипломат, який працював генеральним консулом у Амстердамі (з 2012 року), а також мав досвід роботи у Непалі, Новій Зеландії, Уганді, Бангладеші, Єгипті та Південній Африці. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти