260

Законодавчий комітет у Швейцарії підтримує одностатеві шлюби


Швейцарський законодавчий комітет переважною більшістю підтримав рекомендації про розширення права на шлюб на одностатеві пари.

Законодавчий комітет у Швейцарії підтримує одностатеві шлюби

Комітет з правових питань Національної Ради, яка є нижньою палатою Щвейцарських Федеральних Зборів, проголосував за ініціативу “шлюб для всіх”, яка була запропонована Ліберальною партією Зелених.

Швейцарська ЛГБТ-організація Pink Cross привітала це рішення парламентського комітету.

“Ми не просимо для себе спеціальних прав, ми просто просимо рівності. І ми просимо рівності шлюбу, тому що наші відносини є сильними, і наші сім'ї є гідним, як і у всі інші у Швейцарії”, - йдеться у заяві Pink Cross.

Видання The Local повідомляє, що згідно опитувань, 62% жінок і 46% чоловіків підтримують одностатеві шлюби у Швейцарії.

З 2007 року у Швейцарії є легальними цивільні партнерства для одностатевих пар. Для того, щоб одностатеві шлюби стали законними, необхідно внести зміни у Конституцію країни і провести референдум.

Нагадаємо, що минулого року на показ біографічного ЛГБТ-фільму "Коло" в рамках кінофестивалю "Молодість", у кінотеатр "Жовтень", завітала перша офіційно зареєстрована у Швейцарії одностатева пара.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти