242

Орієнтовні збитки від підпалу “Жовтня” - 10 млн гривень - Горделадзе


Під час чергового судового засідання у справі “хуліганства” у “Жовтні”, гомофобний адвокат одного з паліїв назвав його “єдиним гей-кінотеатром Києва”.

Орієнтовні збитки від підпалу “Жовтня” - 10 млн гривень - Горделадзе

Сергій Лапутько, який є захисником одного із звинувачених у “хуліганстві” у “Жовтні”, під час чергового засідання Голосіївського районного суду, прокоментував своє негативне ставлення до ЛГБТ-спільноти, яку, на його думку, можна пропагувати через кіно.

Під час допиту однієї зі свідків, директорки ТОВ “Кіноман” (формально керівника “Жовтня”) Людмили Горделадзе, Лапутько заявив, що “Жовтень” - це “єдиний гей-кінотеатр Києва”. На його думку, фільми, які там демонструвалися “пропагували гомосексуальні відносини”. 

Нагадаємо, що гомосексуальні відносини зі взаємної згоди не є забороненими в Україні з 1991 року. Так само в Україні відсутнє законодавство, яке б забороняло, або якимось чином обмежувало показ фільмів на ЛГБТ-тематику лише через їх гомосексуальний чи бісексуальний контекст.

Людмила Горделадзе відповіла, що ніколи не називала “Жовтень” “гей-кінотеатром”, що він належить до міжнародної мережі Europa Cinemas, а всі фільми, які були показані у кінотеатрі, мали прокатні посвідчення.

Зі слів Горделадзе, орієнтовні збитки від знищення “Жовтня” - 10 млн гривень. Згоріло два цифрові апарати, кожен з яких коштував по $ 100 тис.

Наступне судове засідання відбудеться 12 березня о 15:00.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти