120

США. 69% опитаних відповіли, що легалізація гей-шлюбів не мала жодного впливу на їхнє життя


Для того, щоб зрозуміти, як змінюється ставлення до шлюбного рівноправ'я в США, слід оцінити результати соцопитування, проведеного серед жителів Південної Кароліни, в тому числі - прихильників Республіканської партії.

США. 69% опитаних відповіли, що легалізація гей-шлюбів не мала жодного впливу на їхнє життя

Південна Кароліна - один з найбільш консервативних штатів. Республіканці, як відомо, великим завзяттям в галузі захисту прав геїв не відрізняються, хоча і в цій партії останнім часом спостерігаються серйозні зрушення. Нове опитування показало, що більшість тих, хто голосує за республіканців і живе в далеко не самому ліберальному штаті, повідомили, що легалізація одностатевих шлюбів на їх життя ніяк не вплинула.

Опитування з 12 по 15 лютого проводив Фонд суспільної політики. Респондентами стали 868 зареєстрованих виборців.

  • 69 відсотків з них повідомили, що після того, як у листопаді в штаті за рішенням суду були узаконені одностатеві шлюби, нічого нового в цьому зв'язку вони в своєму житті не зазнали. Ні позитивного впливу, ні негативного.
  • 31 відсоток опитаних повідомив, що набув чинності судовий вердикт, котрий дозволив геям і лесбіянкам укладати шлюби, вплинув на них негативно.

Що стосується прихильників більш прогресивної Демократичної партії, то 14 відсотків з них повідомили, що одностатеві шлюби мали на їхнє життя позитивний вплив. Такої ж думки дотримується 5 відсотків респондентів, які голосують за республіканців. 61 відсоток прихильників Республіканської партії повідомив, що їхнє повсякденне життя після легалізації гей-шлюбів не змінилося - ніякого впливу на їхнє життя.

Представник Фонду суспільної політики Том Дженсон вважає, що результати опитування є наочним підтвердженням того, що жителі штатів, 10 років тому переважною більшістю голосів прийняли конституційну поправку, яка забороняє одностатеві шлюби, після її скасування ніякої трагедії не відчули, і тяжким тягарем на їхні плечі це не лягло.

Джерело: Gay.Ru, переклад Олександра Лопата

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти