141

У Києві покажуть оскароносну документалку про Сноудена, який поставив у приклад рух за одностатеві шлюби


Повідомляється, що на цьогорічному українському фестивалі Docudays UA буде показаний фільм-переможець документальної номінації 87-ої кінопремії «Оскар» – «Citizenfour: історія Едварда Сноудена». Цього року Фестиваль проходитиме з 20 по 27 березня.

У Києві покажуть оскароносну документалку про Сноудена, який поставив у приклад рух за одностатеві шлюби

Ця стрічка режисерки Лори Пойтрас про скандальновідомого викривача спецслужб США була відібрана до цьогорічної програми Docudays UA.

Сноуден - американський технічний фахівець, колишній співробітник ЦРУ та Агентства національної безпеки США. На початку червня 2013 року Сноуден передав газетам The Guardian і The Washington Post секретну інформацію АНБ, що стосується тотального стеження американських спецслужб за інформаційними комунікаціями між громадянами багатьох держав по всьому світу за допомогою існуючих інформаційних мереж і мереж зв'язку.

На даний момент Едвард Сноуден переховується від американського правосуддя у Росії, де отримав притулок.

“Коли ми озираємося на історію, то прогрес західної цивілізації і прав людини фактично заснований на порушенні закону”, - сказав Сноуден під час нещодавної Q&A- сесії.

"Історія показує, що відновлення історичної несправедливості часто постає з актів нерозкаянної злочинності. Рабство. Захист переслідуваних євреїв”, - сказав колишній співробітник американської розвідки.

“Але навіть на менш екстремальні теми, ми можемо знайти подібні приклади. Як щодо заборони вживання алкоголю? Гей-шлюбів? Марихуани?”, - риторично запитав Едвард Сноуден.

Сноуден каже: “Де б ми були зараз, якби уряд керувався потужним ідеальним наглядом і тиском, будучи повністю в рамках законів, саджаючи за грати і присоромлюючи всіх цих порушників?”

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти