151

Влада Архангельська відкликала дозвіл на проведення ЛГБТ-мітингу


Влада російського міста Архангельськ відкликала дозвіл на проведення 25 лютого першого в історії міста мітингу геїв і лесбійок. Про це повідомляє в середу, 25 лютого, агентство FlashNord з посиланням на джерело в мерії міста.

Влада Архангельська відкликала дозвіл на проведення ЛГБТ-мітингу

Раніше видання повідомляло, що мерія підтвердила проведення мітингу геїв і лесбійок. Проте в мерії запропонували перенести місце проведення заходу.

«Вони подавали заявку на проведення мітингу на площі Леніна (біля адміністрації міста), але у зв'язку з тим, що в зазначений час там запланована інша подія, було запропоноване інше місце - в парку по Ленінградському проспекту», - сказав співробітник прес-служби. Сьогоднішню відмову, як повідомляє Gayrussia.Eu, мерія пояснила неможливістю «ідентифікувати автора відправленої на адресу Мерії телеграми з прийняттям пропозиції про перенесення місця проведення мітингу».

Раніше 20 лютого стало відомо, що адміністрація Архангельська відмовила місцевим ЛГБТ-активістам у проведенні ходи. За даними «Інтерфаксу», всі заявки, подані організацією «Ракурс», були відхилені «на підставі чинного законодавства».

У грудні 2014 року Міністерство юстиції Росії включило архангельську організацію «Ракурс» в реєстр «іноземних агентів». «Ракурс» займається соціально-психологічною та правовою допомогою представникам ЛГБТ-спільноти.

Джерело: tvrain.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти