321

ВО “Свобода” анонсує лекцію про альтернативу ліберальній гегемонії


26 лютого 2015 року в Києві відбудеться лекція на тему: "Ліберальна гегемонія та альтернативи".

 ВО “Свобода” анонсує лекцію про альтернативу ліберальній гегемонії

Захід у білій залі Будинку кіно проведе заступник голови Київської обласної ради від фракції ВО "Свобода" Юрій Ноєвий. Початок о 18:30.

Член політради ВО "Свобода" Юрій Ноєвий відомий своїми агресивними випадами у бік ЛГБТ-спільноти.

Минулого року в «Gazeta.ua» він прокоментував своє ставлення до Маршу рівності ЛГБТ.

«5 липня 2014 року, у цю суботу, представники педерастичного лоббі в Україні вирішили познущатися з демократії і цінностей Майдану», - так розпочав своє звернення політик.

«В Україні нема ніяких проблем у того, хто хоче робити вдома те, що хоче. Той власне і не бігає по Києву і не показує на себе пальцем: "Подивіться на педераста, у мене теж є руки і ноги". А ті, хто робить так, насправді діє умисно на провокацію, щоб її показали путінські ЗМІ. Це доллє масла у вогонь війни: шахтарям будуть крутити по ТБ, що от до чого Майдан призвів - по Києва ходять натовпи чоловіків із бородами і кричать за Євросоюз. Недаремно Московський патріархат використовує це для своїх провокацій проти України», - написав член "Свободи".

Ноєвий назвав права ЛГБТ «особливими правами для збоченців».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти