281

Володар "Оскара-2015" Едді Редмейн худне для ролі трансгендера


Британець зніметься в біографічній драмі Тома Хупера "Дівчина з Данії".

Володар "Оскара-2015"  Едді Редмейн худне для ролі трансгендера

Британський актор Едді Редмейн, який нещодавно отримав Оскар, худне заради нової ролі. У фільмі Тома Хупера "Дівчина з Данії" артист зіграє першу людину, яка перенісла операцію зі зміни статі, повідомляє Korrespondent.net

Для того, щоб стати персонажем датського художника-трансгендера, Редмейн повинен скинути 12 кілограмів. За повідомленнями західної преси, зараз актор дотримується суворої дієти і вже помітно схуд.

Також Едді повинен навчитися жіночим манерам і жестам. Як зізнався актор в одному з інтерв'ю, він вчиться сидіти як жінка, ходити як жінка, приймати відповідні пози, носити підбори тощо.

В основі сюжету фільму "Дівчина з Данії" лежить історія художника-трансгендера Ейнара Вегенера, що почалася з того, що його дружина (теж художниця) попросила позувати в жіночому одязі замість хворої моделі.

Спочатку Вегенер представлявся вигаданим жіночим ім'ям Лілі Ельбі, а через кілька років зважився на хірургічне втручання. У 1931 році художник став першим чоловіком у світі, якому була зроблена подібна операція.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти