166

У клуб до дівчини, яка цілувалася на тлі Мілонова, прийшли з прокурорською перевіркою


У петербурзький ЛГБТ-клуб Infinity прийшли з перевіркою з прокуратури. Про це в четвер, 26 лютого, "Дождю" розповів юрист «Агори» Віталій Черкасов.

У клуб до дівчини, яка цілувалася на тлі Мілонова, прийшли з прокурорською перевіркою

Підставою для проведення перевірки стали близько 100 звернень мешканців Петербургу з проханням звернути увагу на діяльність цього клубу. Заявники стверджують, що в клубі нібито займаються продажем наркотиків, і туди пускають неповнолітніх.

За словами Черкасова, в прокуратурі зацікавилися сторінкою клубу «ВКонтакте», серед передплатників якої нібито також є підлітки до 18 років. Таким чином, керівництво клубу порушує закон про заборону ЛГБТ-пропаганди серед неповнолітніх.

Юрист розповів, що два дні тому гендиректор Infinity ходила на допит, де давала пояснення. Тепер на допит викликали прес-секретаря клубу Ксенію Іванову, яка відповідає за співтовариство «ВКонтакте».

Черкасов зазначив, що співтовариство в соціальній мережі є закритим - щоб вступити в нього, потрібно подати заявку. Доступ відкривають тільки користувачам, які досягли 18 років. При цьому, за словами юриста, не виключено, що деякі користувачі ввели Іванову в оману, збрехавши щодо свого віку. Керівництво клубу також висловлює готовність посилити правила доступу до спільноти, щоб уникнути порушення закону.

Раніше, 1 лютого, одна з керівниць Infinity і її подруга, що летіли з Москви в Санкт-Петербург, сфотографувалися, цілуючись, на тлі депутата петербурзького закзібрання Віталія Мілонова, відомого своїми гомофобними висловлюваннями. Мілонов відреагував на це негативно, назвавши дівчат «божевільними дурами» у коментарі агентству FlashNord.

У бесіді з "Дождь" Черкасов підкреслив, що керівництво клубу безпосередньо пов'язує раптову прокурорську перевірку з тим випадком в літаку. Юрист повідомив, що в спільноті «Москва - не Содом! Петербург - не Гоморра!» «ВКонтакте» з'явилося звернення із закликом скаржитися на клуб Infinity в прокуратуру Санкт-Петербургу.

«Давайте витратимо лише кілька хвилин на те, щоб написати заяву в прокуратуру на лесбо-клуб, в якому содомітки розбещують неповнолітніх дівчаток. До речі, саме співробітниці даного клубу кілька днів тому влаштували провокацію: на очах у пасажирів літака Москва-Петербург вони стали демонструвати свої збочені нахили, чим викликали скандал в інтернеті», - йдеться у зверненні.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти