246

Російський туроператор розповів, як кримський гей-готель працює на окупованій території


Петербуржець Олександр Петров, який рік назад організував турфірму для ЛГБТ, розповів The Village про те, з яким кримським гей-готелем він співпрацює.

Російський туроператор розповів, як кримський гей-готель працює на окупованій території

“У нас є договір з гей-готелем в Криму. Він перебуває під Севастополем, називається «Друзі». Готель існує давно - ще коли Крим був у складі України. Це місце чимось схоже на гей-клуб: закрита територія, де гості можуть почувати себе комфортно, триматися за руки. Є басейн, програма для ЛГБТ-шоу, конкурси. Але коли ти виходиш за територію готелю, слід пам'ятати про те, що знаходишся в Росії. У них на сайті є маркування 18+, з дітьми до них не можна - тобто залучити за пропаганду їх не вийде. Товариш Мілонов, який любить відвідувати петербурзькі гей-клуби та покази фестивалю «Пліч-о-пліч», до них, мабуть, не добрався. Коли Крим приєднали до Росії, вони поміняли валюту, змінили телефонний код і продовжують так само працювати, для них все як і раніше. Я знаю, що і в Краснодарському краї є подібні готелі, але з ними договорів у нас немає”, - розповів туроператор.

Олександр Петров вирішив забути про політику: “Я сам дуже люблю Крим - з його природою і пам'ятками. Я там бував кілька разів: у юності їздив з наметом, на велосипеді. Так що після деяких сумнівів я вирішив, що варто забути про політику і просувати Крим як прекрасну природу, відмінне чисте море”.

Сам Олександр займається ЛГБТ-туризмом з Росії дистанційно, перебуваючи у Вільнюсі. Його фірма називається Six Colors Travel.

"Мені б хотілося розвивати ЛГБТ-туризм і в Росії, але я поки відкинув цю ідею, адже навіть рекламні матеріали неможливо зробити. Мені не сфотографувати двох хлопців на тлі Ермітажу: за це легко отримати в пику і додатково опинитися в автозаку за «пропаганду»", - розповів Олександр The Village.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти