109

В квітні Гілларі Клінтон оголосить про участь у виборах президента США


Колишня пані держсекретар і екс-перша леді США Гілларі Клінтон вступить в президентську гонку раніше, ніж очікувалося: швидше за все, вже в квітні, повідомляє The Wall Street Journal.

В квітні Гілларі Клінтон оголосить про участь у виборах президента США

Вибори глави держави відбудуться в 2016 році. Барак Обама не буде брати в них  участь, тому що зараз він займає свій пост вже вдруге, що, за Конституцією США, є максимумом.

Раніше повідомлялося, що Клінтон є одним з найбільш ймовірних кандидатів від Демократичної партії. Якщо вірити результатам опитувань, за неї готові проголосувати 54% респондентів в тому випадку, якщо її суперником виявиться екс-губернатор Флориди і брат колишнього глави держави Джорджа Буша-молодшого Джеб Буш, а також 55% опитаних, якщо за президентське крісло вона буде боротися з одним з найвпливовіших представників Республіканської партії Міттом Ромні.

Раніше Elton John's AIDS Foundation нагородив Гіларі Клінтон за вклад у подоланні ВІЛ/СНІД та допомозі постраждалим.

Як повідомляє The Wall Street Journal, Клінтон і її радники вже сповістили спонсорів Демократичної партії про початок президентської гонки в квітні. Тепер, пише видання, незабаром вона зможе приступити до збору коштів в свій передвиборчий фонд. Очікується, що загальна сума перевищить мільярд доларів. Ряд спонсорів стверджували, що якщо Клінтон відкладе ухвалення рішення до літа, то зібрати потрібну суму буде складніше, відзначає WSJ. Нагадаємо, що Обама під час кампанії 2012 року зібрав 716 млн доларів, повідомляє DELFY.

Нагадаємо, що користувачі додатку для гей-знайомств Grindr назвали Гіларі Клінтон “гетеросексуальною союзницею року”. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти