686

Едді Редмейн в ролі трансгендера - перше фото


Опубліковано фото володаря "Оскара-2015" Едді Редмейна - британця, який зніметься в біографічній драмі Тома Хупера "Дівчина з Данії".

Едді Редмейн в ролі трансгендера - перше фото

У фільмі Тома Хупера "Дівчина з Данії" артист зіграє першу людину, яка перенесла операцію зі зміни статі, повідомляє The Guardian.com

Також Едді повинен навчитися жіночим манерам і жестам. Як зізнався актор в одному з інтерв'ю, він вчиться сидіти як жінка, ходити як жінка, приймати відповідні пози, носити підбори тощо.

В основі сюжету фільму "Дівчина з Данії" лежить історія художника-трансгендера Ейнара Вегенера, що почалася з того, що його дружина (теж художниця) попросила позувати в жіночому одязі замість хворої моделі.

Спочатку Вегенер представлявся вигаданим жіночим ім'ям Лілі Ельбі, а через кілька років зважився на хірургічне втручання. У 1931 році художник став першим чоловіком у світі, якому була зроблена подібна операція.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.


Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти