4877

Американські чоловіки-фігуристи майже всі геї - російська фігуристка


Учасниця чемпіонатів світу та Європи анонімно розповіла Eurosport.ru про вид спорту, в якому дуже багато представників гомосексуальної орієнтації.

Американські чоловіки-фігуристи майже всі геї - російська фігуристка

“У фігурному катанні багато геїв, це правда. Американці майже всі геї. Джонні Вейр двічі був одружений або заміжній - я точно не знаю. І він цього не приховує. Я нормально ставлюся до геїв. Я каталася з Джоні і відчувала себе чудово, тому що він привітний, він як сонечко. Ти приходиш на тренування вже котрий день поспіль - і тут Джонні, якому щастя - кататися. Він абсолютно земний - незважаючи на заслуги і абсолютно шалену популярність. Він ніколи не злився і не лаявся. Він унікальний”, - розповіла фігуристка.

Спортсменка з захопленням розповідає про чоловіків, які все ж приховують свою сексуальну орієнтацію: “Кажуть, Юдзуру Ханю , олімпійський чемпіон, теж гей. Про Дайсуке Такасахі теж говорять. Це ніяк не афішується ними, але це видно по манері катання. У фігурному катанні цим питанням ніхто не задається - вони твої друзі, офігенно катаються, вони дуже пластичні, у них інша емоція на льоду. Ось Джейсон Браун. Я ні в кого не питала, гей він, але ж він приголомшливий - так запалює, що потім всі стоячи аплодують. Хоча навіть медаль не виграє. Він так катається! Офігенний чувак, дев'ятитисячний зал на ноги піднімає”.

В російському спорті, звичайно ж, немає жодного відкритого гей-фігуриста: “Максим Траньков дружить зі Стефаном Ламб'єлем. Як на мене, швейцарець гей. Вони дружать, виступають разом в шоу. У фігурному катанні немає такого: ти гей, значить, вигнанець, йди звідси. Про геїв в російському фігурному катанні я не знаю. Але мені здається, у нас їх немає. Тому що у нас дуже гомофобне суспільство”.

Нагадаємо, що в грудні минулого року канадський фігурист і медаліст Олімпіади в Сочі Ерік Редфорд заявив, що він гей.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти