118

У Росії може з'явитися омбудсмен з прав жінок


Про це заявив член Громадської палати та автор ініціативи Сергій Марков. Він додав, що кандидат повинен бути людиною з досвідом.

У Росії може з'явитися омбудсмен з прав жінок

"Рівень свободи в суспільстві багато в чому проявляється у рівні свободи жінки. У жінок є дуже багато специфічних проблем, які не вирішуються. Наприклад, жінки часто звільняються в першу чергу, жінки отримують меншу менше, ніж чоловіки. Плюс ще є така дуже специфічна проблема, як насильство щодо жінок, 90% згвалтувань взагалі не доходять до правоохоронних органів. Я вважаю, що нам потрібно ввести уповноваженого з прав жінок. Ця людина має бути з достатнім життєвим досвідом", - заявив член Громадської палати, автор ініціативи Сергій Марков.

Передбачається, що омбудсмен займеться питаннями утиску прав жінок як у сім'ї, так і на роботі.

"Проблема дійсно існує, але створювати для кожної проблеми, яка у нас існує, окремого уповноваженого - це закінчиться створенням величезного штату бюрократичного апарату, який буде витрачати бюджетні кошти, а проблема не вирішиться. Для вирішення будь-яких порушень прав людини у нас існує суд, існує уповноважений з прав людини, який допомагає незалежно від, власне, статі громадянина", -заявив засновник" Московського правозахисного центру "Михайло Салкіна

Проблема дискримінації жінок на роботі багато в чому надумана, - заявила генеральний директор групи компаній "ВИЗАВИ Консалт" Валерія Дворцева. "У жінок є дві чудових особливості, які не завжди подобаються роботодавцю - вони йдуть у декрет, народжують дітей і йдуть на пенсію раніше, ніж чоловіки. Будь-який розсудливий роботодавець, який хоче отримати співробітника на роботу, насамперед, слідує раціональним, бізнесовим задачам, а зовсім не тому, кого взяти на роботу - чоловіка або жінку".

Джерело: Echo.msk.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.


Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти