284

Серебренніков обіцяє зняти фільм про гея Чайковського


Про це відомий російський режисер розповів в інтерв’ю виданню GQ.

Серебренніков обіцяє зняти фільм про гея Чайковського

Театральний і кінорежисер (“Зображаючи жертву”, “Юріїв день”) Кіріл Серебренніков сказав, що після скандалу і дискусій деяких російських чиновників щодо сексуальної орієнтації Петра Чайковського, він вирішив “просто замовкнути і відійти в сторону від усієї цієї маячні і абсурду”.

“Міжнародний скандал. Про сексуальність Чайковського і сексуальне розслідування Мединського написала New York Times. Всі західні журналісти починають зі мною інтерв'ю питаннями про фільм, для якого не знято жодного кадру. Сценарій ще не дописаний. А про фільм знає весь світ”, - розповів російський режисер.

Серебренніков все ж не полишає надії зняти фільм про видатного композитора: “Що б ти не зняв, всі будуть дивитися в ліжко Чайковського. Але. Деякий час тому я прокинувся і зрозумів, що фільм все-таки буде. Я його зніму. Просто знаю це, і все”.

Нагадаємо, що у 2013 році Фонд кіно відмовив у фінансовій підтримці фільму «Чайковський», який планував знімати режисер Киріл Серебренніков за сценарієм Юрія Арабова. Навколо фільму, який раніше отримав схвалення Мінкульту, що виділив на зйомки 30 млн рублів, розгорівся скандал, пов'язаний з тим, що в сценарії згадувалася гомосексуальна орієнтація композитора. У підсумку автори фільму заявили, що повертають отримані від Мінкульту кошти. Через відсутність фінансування робота над «Чайковським» була заморожена.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти