171

Росіян розлютило рішення ООН про надання пільг ЛГБТ-співробітникам


Російська Федерація 2 березня заблокувала постанову генсека ООН Пан Гі-Муна про надання пільг для сімей ЛГБТ-співробітників.

Росіян розлютило рішення ООН про надання пільг ЛГБТ-співробітникам

Як повідомляє блог The Cable журналу Foreign Policy, дану постанову генсек видав у червні 2014 року, передає Інопреса.

За словами журналіста видання Колума Лінча, на засіданні головного бюджетного комітету ООН, неназваний російський дипломат зажадав, щоб Пан Гі-Мун скасував своє рішення.

"Дипломат сказав, що крок генсека порушує резолюцію Генасамблеї ООН, згідно з якою уряди країн, громадянами яких є співробітники ООН, самі вирішують, хто має право на пільги для подружжя", - йдеться в статті.

"Росія шукає будь-який привід для обмеження влади генсека ООН. Не секрет, що генсек і Росія не ладнають з питань України і Сирії, і Росія знайшла ідеальний політичний привід для атаки на нього" - сказала Джессіка Стерн, виконавча директорка International Gay and Lesbian Human Rights Commission.

Представник Human Rights Watch в ООН Філіп Болопьон заявив, що країни ООН "повинні дати рішучу відсіч відсталим спробам Росії нав'язати ООН ті ж гомофобські установки, які Москва просуває в своїй країні".

Кілька тижнів тому російські дипломати розповсюдили серед всіх країн-членів ООН службову записку, де стверджувалося: крок генсека змусить держави, що не визнають одностатеві шлюби, нести витрати на деякі додаткові пільги, а також збільшить ймовірність шахрайств.

Джерело: nv.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти