123

Human Rights Watch написала депутатам Киргизстану листа і просить відмовитися від заборони "гей-пропаганди"


Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch застерігає Киргизстан від прийняття законопроекту, який майже два роки назад підписав Путін у Росії.

Human Rights Watch написала депутатам Киргизстану листа і просить відмовитися від заборони "гей-пропаганди"

Парламентський комітет Киргизстану з питань законності, правопорядку та боротьби зі злочинністю схвалив законопроект 17 лютого.

Законопроект нагадує прийнятий у Росії закон, який забороняє “пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх”.

Human Rights Watch направила лист авторам законопроекту, закликаючи їх залишитися вірними до недискримінації, як зазначено в їх Конституції.

“Законодавці Киргизстану несуть відповідальність за дотримання політики недискримінації, приписів їх Конституції, міжнародних законів перед їх особистим розумінням і дотриманням традиційних цінностей”, - пише Г’ю Вільямсон, директор з питань Європи і Центральної Азії у Human Rights Watch.

“Цей законопроект не тільки порушує свободу слова, він сприяє дискримінації та насильству щодо громадян Киргизстану”, - йдеться у листі.

Група експертів з Організації Об'єднаних Націй в минулому році закликала киргизький парламент відкликати гомофобний законопроект.

Законопроект був прийнятий у першому читанні 15 жовтня 2014 року.

У лютому 2015 року Сенат Казахстану прийняв законопроект, що забороняє пропаганду "нетрадиційної сексуальної орієнтації" серед дітей.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти