206

Ляшко у Раді розглядав оголеного "найгарнішого злочинця"


Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вирішив трохи перепочити від своїх запальних промов у Раді та пішов почитати новини у мережі. Зайшовши на сайт Курченка, Олег Валерійович зацікавився оголеним американським злочинцем. Про це повідомляє "Таблоїд".

Ляшко у Раді розглядав оголеного "найгарнішого злочинця"

Фото того, як Ляшко роздивляється світлини чоловіка на своєму айфоні оприлюднив фотограф Богдан Бортаков у своєму Facebook.

На світлинах, які розглядав лідер радикалів, якому давно приписують гомосексуальну орієнтацію, зображений найкрасивіший злочинець США Джеремі Мікс. Останній, до речі, підписав контракт з модельним агентством.

Нагадаємо, що у 2010 році було опубліковане відео допиту людини, схожої на Ляшка, яка зізнавалась у гомосексуальних стосунках. Пізніше гомосексуальність Ляшку приписували колишній народний депутат України Колесніченко, історик і журналіст Вахтанг Кіпіані, екс-представниці КПУ у ВРУ та багато інших противників лідера Радикальної партії. Сам Ляшко неодноразово заперечував свою приналежність до ЛГБТ-спільноти.

Джерело: tabloid.pravda.com.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти