158

“Новий канал” виправдовувався перед Нацрадою з телерадіомовлення за нічну програму про геїв в кіно


Як повідомляє “Телекритика”, 25 січня у день жалоби, Нацрада з телерадіомовлення проводила моніторинг сітки мовлення Нового каналу і виявила там порушення.

“Новий канал” виправдовувався перед Нацрадою з телерадіомовлення за нічну програму про геїв в кіно

Моніторинг виявив, що 25 січня з 5-ї ранку до 5:30 Новий показував програму «25 кадр», сюжет якої був присвячений гомосексуальній орієнтації у фільмах та містив сцени еротичного характеру, але канал переконав Нацраду, що програма є науково-просвітницькою, а крім того її показ відбувся ще до оприлюднення указу Президента про день жалоби.

“Телекритика” повідомляє, що генеральний директор “Нового каналу” Володимир Локотко (на фото) пояснив членам Нацради, чому "Новий канал" зняв з ефіру розважальні рекламні ролики тільки близько 13:30 25 січня.

Нагадаємо, що 25 січня цього року через обстріли Маріуполя, внаслідок яких загинули десятки людей, цей день в Україні був оголошений днем жалоби.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти