307

В Україні стартувала кампанія, яка закликає робити камін-аут


Ініціатори кампанії стверджують, що однією з найважливіших умов зміни громадської думки про ЛГБТ-спільноту є видимість цієї частини суспільства.

В Україні стартувала кампанія, яка закликає робити камін-аут

"Однією з найважливіших умов зміни ставлення соціуму до ЛГБТ є видимість спільноти. Для пересічного жителя України якісь невідомі йому 10 відсотків населення країни, які відносять себе до числа представників ЛГБТ, продовжують залишатися абстракцією. До тих пір, поки поруч не з'являється конкретна людина, яка відкрито заявила про це, - друг, родич, сусід або співробітник", - йдеться в повідомленні "Гей Альянс Україна".

Організатори пояснюють, що "камін-аут - це можливість знайти свободу і внутрішній спокій, відчути себе повноцінним членом суспільства, а не людиною другого сорту".

У рамках ініціативи публікуватимуться історії людей, для яких камін-аут став поворотною точкою в житті, або тих, хто лише недавно відчув себе готовим до цього кроку.

Організатори закликають всіх, кому є що сказати, надсилати свої тексти за адресою [email protected]

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти