187

Сем Сміт був жертвою гомофобних активістів


Британський виконавець Сем Сміт, який цього року удостоївся чотирьох премій Grammy, розповів про знущання, які йому доводилося терпіти.

Сем Сміт був жертвою гомофобних активістів

Причиною глузувань навколишніх стала гомосексуальна орієнтація артиста, яка не давала спокою людям.

"Коли я тільки переїхав до Лондона, мене вдарили кулаком в шию. Я тоді повертався з роботи і це був безумовно гомофобний жест. Я говорив по телефону через гарнітуру, яка була рожевого кольору. Так що оточуючим було зрозуміло, що я гей", - згадує свої пригоди Сем.

Однак Сміт згадує, що його орієнтація стала приводом для глузувань в ще більш ранньому віці. У 11 років музиканта вже били, ображали і дражнили. "Не один раз траплялося так, що хлопці з сусідньої школи чекали мене, щоб сказати чергову порцію гидот. Мій шлях додому пролягав через залізничний вокзал ... і весь цей час, поки я йшов, вони кричали мені вслід гидоту. Це була сама принизлива і образлива річ. Я знав, що ці люди були дурні й неосвічені, але мені все одно було прикро", - говорить Сміт.

Музикант згадує, що часто компанію додому йому складали його друзі і він завжди думав про те, що їм соромно дружити з об'єктом глузувань та знущань. Зараз же Сем не бачить жодних проблем в тому, що він гей. Співак є членом лондонського центру The Metro Centre, метою якого є підтримка людей гомосексуальної орієнтації.

Джерело: bublik.delfi.ee

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти