185

Apple, Google, Microsoft та інші 379 компанії закликають легалізувати одностатеві шлюби в США


Facebook, Apple, Microsoft, Google, Coca-Cola Company і 379 інших компаній закликають Верховний суд США легалізувати одностатеві шлюби у всій країні.

Apple, Google, Microsoft та інші 379 компанії закликають легалізувати одностатеві шлюби в США

Компанії написали звернення до суду. Адвокат Сюзан Бейкер (Susan Baker) пояснила, що в даному листі підкреслюється особлива важливість цього питання для розвитку бізнесу в країні, повідомляє PinkNews.

У листі особливо відзначається той факт, що для деяких одностатевих пар правовий статус їх сім'ї може зіграти вирішальну роль при працевлаштуванні - переїхати в інший штат, щоб мати можливість укласти шлюб, втративши при цьому роботу, або ж зайняти бажану посаду в штаті, який не визнає їх сім'ю.

«Пошук талановитих фахівців виходить за межі штатів і навіть держав. Закони, які забороняють одностатеві шлюби, ускладнюють процес набору кваліфікованих робітників. Ця плутанина з законами про шлюб в різних штатах приносить величезну незручність роботодавцям при плануванні системи виплат, коли деякі їх співробітники не можуть вступити в шлюб, або їх шлюб не визнається законами штату. Це змушує компанії витрачати більше часу і коштів».

Нагадаємо, раніше глава Apple Тім Кук зробив довгоочікуване зізнання, що він гей. Також, останнє оновлення від Apple включає нові ЛГБТ-смайли

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти