210

Британська Рада випустила брошуру про політику рівності


Міжнародна організація Сполученого Королівства з культурних відносин та освіти Британська Рада випустила брошуру "Рівність. Різноманіття. Інклюзивність", в якій доступними словами пояснює важливість забезпечення рівності на робочому місці.

Британська Рада випустила брошуру про політику рівності

В брошурі йдеться, що Британська Рада віддана ідеї забезпечення рівних можливостей та політиці розмаїття, мета якої полягає у справедливому та неупередженому ставленні до людини і створенні умов як на робочому місці, так і в суспільстві в цілому, які підтримують і високо цінують розмаїття та посилюють почуття гідності. 

"Всі люди різні, помітно це чи ні. Розуміння, оцінка та ефективне управління цими відмінностями можуть привести до більшого залучення, яке можна використати для досягнення успіху на індивідуальному, командному, організаційному і широкому соціальному рівнях. Ефективна діяльність з підтримки розмаїття є невід’ємною частиною роботи Британської Ради".

Необґрунтована дискримінація є перешкодою для рівності можливостей, інтеграції та прав людини і є неприйнятною у Британській Раді. Говорячи про рівні можливості та розмаїття, Британська Рада передовсім зосереджується на таких 7 ознаках:

 1. Cтать;
 2. Bік;
 3. Iнвалідність;
 4. Cексуальна орієнтація;
 5. Баланс між роботою та особистим життям;
 6. Расова та етнічна приналежність;
 7. Релігія і вірування;

Наприклад, Британська Рада намагається вирішити проблему гендерної дискримінації, пропонуючи:

 • Однакові можливості кар’єрного росту для жінок та чоловіків;
 • Професійний розвиток незалежно від статі;
 • Можливість поєднання домашніх та робочих обов’язків;
 • Гнучкий графік роботи;
 • Індивідуальний підхід до типів працевлаштування для працівників з сімейними обов’язками (часткова зайнятість, робота дистанційно)

Брошуру можна завантажити за посиланням.

Нагадаємо, Британська Рада набрала 85 балів із 100 в Українському Індексі Корпоративної Рівності - національне дослідження корпоративної політики, правил та практик приватних компаній щодо заборони дискримінації.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти