265

В Санкт-Петербурзі пройде тиждень проти гомофобії


Фестиваль проти гомофобії, біфобіі, трансфобії та інших форм дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності пройде в Санкт-Петербурзі з 29 березня по 5 квітня 2015.

В Санкт-Петербурзі пройде тиждень проти гомофобії

Фестиваль «Тиждень Разом» (торік - «Тиждень єдиних дій проти гомофобії, біфобії та трансфобії») - це серія заходів, спрямована на консолідацію ЛГБТ для вирішення спільних проблем шляхом спільних дій, підвищення загальної обізнаності та створення ефективної організації взаємодії між ЛГБТ-організаціями та окремими активістами, волонтерами та іншими представниками спільноти.

Цього року організатори вирішили звернути увагу публіки на таку проблему як одностороннє висвітлення ЛГБТ-спільноти в соціокультурному плані. У суспільстві існує маса стереотипів про те, «які вони», представники ЛГБТ. Який образ виникає у людей, коли їм говорять про ЛГБТ?

Мета «Тижня Разом»: показати, що ЛГБТ-спільнота набагато більш багатогранна, що вона включає в себе представників практично будь-яких соціальних груп і культурних спільнот.

Організатори постараються показати помилковість стереотипів про ЛГБТ, що домінують у суспільстві. Руйнуючи ці уявлення вони хочуть прибрати грунт, на якому грунтується гомофобний дискурс в РФ, показуючи його неспроможність. Цього року «Тиждень Разом» пройде з 29 березня по 5 квітня.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти