264

У «Зоряних війнах» з'явиться лесбійка


У всесвіті «Зоряних воєн» з'явиться перший персонаж з гомосексуальною орієнтацією, пише Slash Film.

У «Зоряних війнах» з'явиться лесбійка

Нова героїня Моффіт Морс буде лесбійкою. Вона з'явиться в романі «Лорди ситхів» в офіційній книжкової серії. Морс буде воювати на боці Дарта Вейдера. «Морс здійснить кілька серйозних помилок, але буде здатною лідеркою. Вона проведе більшу частину книги за тим, що докладатиме зусиль для того, щоб запобігти повній невдачі», - пише Big Shiny Robot.

Редактор книги Шеллі Шапіро пояснив, що введення в книгу Морс не означає, що автори хочуть щось сказати читачам. Морс буде всього лише відображати дійсність. «Світ дуже різноманітний, і так само різноманітні повинні бути "Зоряні війни". У нас є різні інопланетні види, і було б нерозумно не визнати, що так само є різноманітні люди. Якщо ми і хочемо щось сказати, так лише те, що світ "Зоряних війн" так само різноманітний, як світ людей, і ми не хочемо прикидатися, що це не так», - сказав Шапіро.

Шапіро зазначив, що хоча Морс є першим ЛГБТ-персонажем в канонічному циклі романів, в інших книгах вже були такі герої. «Була гей-пара мандалорців, так що це не нове», - сказав редактор.

Нова трилогія «Зоряних війн» вийде в грудні 2015 року. Тоді в прокат вийде фільм «Зоряні війни: Епізод 7 - Пробудження сили». Восьмий і дев'ятий епізоди покажуть в 2017 і 2019 роках.

Джерело: snob.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти