229

Вікторія Нуланд звернула увагу на переслідування ЛГБТ у Криму


Високопоставлена співробітниця Держдепартаменту США Вікторія Нуланд заявила про "панування терору" в окупованому Криму та окремих районах на Донбасі. Вона звинуватила Москву в розпалюванні кривавого конфлікту.

Вікторія Нуланд звернула увагу на переслідування ЛГБТ у Криму

Крим та окремі райони на Сході України живуть в умовах "панування терору", заявила у вівторок, 10 грудня, високопоставлена співробітниця Держдепартаменту США Вікторія Нуланд на слуханнях у комітеті із закордонних справ Сенату, повідомляє агентство AFP.

"У той час як Україна будує мирну, незалежну, демократичну державу на 93 відсотках своєї території, Крим та окремі райони на Сході України потерпають від панування терору", - наводить слова Нуланд AFP. Вона також звинуватила Росію в розв'язуванні збройного конфлікту, який забрав тисячі життів.

"Сьогодні Крим залишається незаконно окупованим і порушення прав людини є нормою, а не винятком, для багатьох груп ризику", - додала Нуланд.

На її думку, під загрозою переслідування - кримські татари, українці, які відмовилися здавати свої паспорти, геї та лесбійки, журналісти.

Нещодавно у Криму створили рух «Антимайдан» для боротьби з гей-парадами і «п'ятою колоною».

Джерело: www.dw.de

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти