173

Фонд Елтона Джона закликає боротися з гомофобією, яка є однією з причин розповсюдження ВІЛ


На офіційні сторінці Elton John AIDS Foundation закликають підписати публічну обіцянку фонду боротися з гомофобією у всьому світі та допомогти людям звільнитися від СНІДу у майбутньому.

Фонд Елтона Джона закликає боротися з гомофобією, яка є однією з причин розповсюдження ВІЛ

В тексті йдеться про несправедливу дискримінацію та ненависть до ВІЛ-позитивних людей. Через гомофобію у суспільстві представники ЛГБТ-спільноти не мають доступу або уникають таких послуг,  як експрес-тестування на ВІЛ та не отримують ефективних препаратів для лікування ВІЛ.

У 81-й країні світу діють гомофобні закони, які порушують права людини та сприяють епідемії ВІЛ\СНІДу.

У Росії та Уганді гомофобна політика зірвала усі зусилля з профілактики поширення ВІЛ-інфекції, через що спостерігається збільшення поширеності ВІЛ. В Уганді закон проти гомосексуалів призвів до недавньої поліцейської спецоперації в СНІД-центрі, штовхаючи ЛГБТ-спільноту в глибше підпілля.

Стигма залишається смертоносним симптомом для ВІЛ. Ми впевнені, що досягти майбутнє без СНІДу можна лише, , якщо кожна людина матиме можливість захистити себе і свої права.

"Покладемо стигмі кінець. Підпишіть наше зобов'язання твердо стояти проти гомофобії, ненависті і допоможіть нам боротися за вільне майбутнє без СНІДу", - повідомляється на офіційному сайті фонду.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти