118

Підтримка одностатевих шлюбів у США сягнула рекордної позначки


Троє з п'яти американців підтримують одностатеві шлюби. Такі результати нового опитування, проведеного спільно газетою The Wall Street Journal і каналом NBC за замовленням члена Республіканської партії Білла Макінтерффа і головного консультанта Демократичної партії Фреда Яна. З 2004 року число тих, хто підтримує гей-шлюби, подвоїлося і тепер складає 59% порівняно з 30% десять років тому.

Підтримка одностатевих шлюбів у США сягнула рекордної позначки

Найбільший зсув стався в позиції членів Республіканської партії. На підтримку одностатевих шлюбів серед них сьогодні виступають 40%, а два роки тому їх було лише 27%. Серед консерваторів рівень підтримки зріс на 6%. Також збільшилася підтримка серед жінок, іспаномовних та осіб без вищої освіти, повідомляє УНН.

За словами Яна, ставлення суспільства до одностатевих шлюбів змінюється в кращу сторону швидше, ніж змінювалося ставлення до міжрасових шлюбів, які зараз в США підтримують 87%. Найбільшою підтримкою одностатеві шлюби користуються серед прихильників Демократичної партії у віці від 18 до 34 років - 74%.

Результати були опубліковані напередодні розгляду Верховним судом США 28 квітня позову, який вважає заборону на одностатеві шлюби порушенням конституції США, де гарантується рівний захист усіх громадян. Очікується, що рішення з цього питання буде винесено до кінця червня. Нагадаємо, що одностатеві шлюби юридично визнаються вже в 37 штатах з 50.

Опитування, в якому взяли участь 1000 дорослих респондентів, було проведене з 1 по 5 березня. Допустима межа похибки становить +/- 3,1%.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти