154

У Москві засуджена банда злочинців, яка грабувала гомосексуалів


Захоплення сексуальними іграми коштувало життя мешканцю столиці Росії. Чоловік попросив партнера зв'язати його, як в порнофільмі, і в результаті помер від механічної асфіксії.

У Москві засуджена банда злочинців, яка грабувала гомосексуалів

Як повідомив «МК» заступник Гагарінського міжрайонного прокурора Антон Шумський, жертвою інтимних розваг став самотній москвич, який працював на будівництві. На сайті знайомств він знайшов собі партнера і 3 червня 2014  року запросив в свою квартиру на вулиці Новаторів. Чоловік запропонував гостю переглянути разом порнофільм, а під час сеансу йому прийшла в голову ідея - гей попросив зв'язати його, як головного героя. В результаті у власника квартири виявилися обплутані руки і ноги, а один із зашморгів проходив через шию. Цей спосіб зв'язки вважається дуже небезпечним, про що, мабуть, здогадувався гість. Він так нахилив власникові квартири голову, що нещасний задушився в путах, якими сам же просив себе обплутати. Його гість ж пішов з квартири, прихопивши з собою 750 тисяч рублів, мобільний і годинник.

Виявилося, що чоловік запросив до себе додому зловмисника, який грабував представників гомосексуальної орієнтації. 37-річний москвич Андрій Кухтінов трудився збирачем меблів. Грошей на життя не вистачало і разом зі своїм бригадиром- 23-річним уродженцем Калуги Леонідом Строковим чоловіки придумали знайомитися з гомосексуалами, приходити до них у гості й оббирати до нитки. Ще один приятель Андрія, 26-річний москвич Анатолій Балибін, грав роль водія, оскільки у нього був свій автомобіль. Зазвичай першим в квартиру входив Кухтінов, а потім, оцінивши обстановку, слав приятелям СМС або дзвонив. Вони входили і виносили все цінне.

Таким чином був також пограбований 18 травня 2014 року власник квартири в будинку на вулиці Муси Джаліля, який теж запросив до себе в гості нового знайомого з сайту. Кухтінов наставив на чоловіка пістолет, наказав лягти на диван, накрив рушником і потім разом з подільниками вони винесли з квартири цінні речі.

Гагарінський районний суд засудив Кухтінова до 13 років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії суворого режиму, Строкова - до 9 років колонії суворого режиму, Балибіна - до 10 років колонії суворого режиму.

Нагадаємо, що в кінці січня у Києві відбулося вбивство гея, якого також задушили з корисних мотивів. За вбивство двом зловмисникам загрожує довічне тюремне ув'язнення. Третьому зловмиснику інкримінують лише розбій.

Джерело: www.mk.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти