200

Під час підпалу кінотеатру “Жовтень” у приміщенні знаходилось 23 вогнегасника


Про це повідомила головний інженер ТОВ “Кіноман” Лідія Коропа, яка була допитана як свідок на останньому засіданні у справі “хуліганства” у кінотеатрі “Жовтень”, який згорів ввечері 29 жовтня.

Під час підпалу кінотеатру “Жовтень” у приміщенні знаходилось 23 вогнегасника

Відповідальна за протипожежну безпеку Коропа заявила, що у приміщенні були справними усі 23 вогнегасника.

Інший допитаний свідок - старший викладач академії мистецтв. Він був у залі під час показу ЛГБТ-програми “Sunny Bunny”. Чоловік заявив, що не бачив обвинувачених під час показу. Адвокат обвинуваченого Рибальченко - Лапутько, який на попередніх засіданнях відзначився гомофобними заявами і репліками, запитав у викладача-свідка про те, якого характеру був фільм, натякаючи на те, що фільм був з програми ЛГБТ. Викладач підтвердив, що фільм був з ЛГБТ-програми.

Судячи з того, що Лапутько постійно піднімає питання ЛГБТ, його захист обвинуваченого збудований на виправданні злочину хлопця через мотив неприйняття ЛГБТ-культури. Тобто хлопці лише хотіли зірвати показ гей-кіно і стали ледве не "в'язнями сумління".

Варто зазаначити, що цього разу на засіданні не були присутніми представники ЗМІ, які втратили інтерес до долі "хуліганів" "Жовтня".

На наступному засіданні, 23 березня о 15:00, будуть допитані нові свідки у цій кримінальній справі.

Нещодавно представники правозахисних і громадських організацій заявили, що правоохоронці і прокуратура закривають очі на мотив підпалу "Жовтня" через ненависть до представників ЛГБТ-спільноти.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти