323

У Німеччині юнак-гей виграв суд у батька-мусульманина


У Німеччині 18-річний гей ліванського походження подав до суду на батька та двох дядьків за те, що вони змушували його відмовитись від гомосексуальності. Коли Нассеру ель-Ахмеду було 15 років, родичі намагалися його одружити, відмовляючись визнавати його орієнтацію.

У Німеччині юнак-гей виграв суд у батька-мусульманина

За словами юнака, вони погрожували спалити або зарізати його. Феміда засудила батька і дядьків хлопця до штрафу за “позбавлення свободи вибору”.

Нассер ель-Ахмед: “У моєму житті цей розділ закінчився і почався новий. Почалось нове життя. Я не хочу замовчувати мою сексуальну орієнтацію. Колись мені це доводилось робити через моїх батьків, бо це загрожувало їхній репутації. Я заплямував їхню честь. Я не з тих, хто ховається.”

Заяви Нассера, що він — гей сильно збентежили його родину, оскільки вони сповідують іслам, який засуджує гомосексуальність. Родичі намагались вивезти юнака на історичну батьківщину — в Ліван, де знайшли йому наречену. Однак їх зупинили на румунсько-болгарському кордоні.

Джерело: ua.euronews.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти