296

Швейцарія проголосувала за закон про захист ЛГБТ від дискримінації


У Парламенті Швейцарії проголосували за поправку до закону про дискримінацію, який вже захищає людей від дискримінації за ознакою раси та віросповідання.

Швейцарія проголосувала за закон про захист ЛГБТ від дискримінації

За зміни до закону, які покликані захистити представників ЛГБТ  від  мови ненависті та дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності проголосувало 103 парламентарі, 73 проти і 9 утримались, повідомляє GayStarNews.

Автором ініціативи під назвою «Боротися проти дискримінації, заснованої на сексуальній орієнтації» став один з наймолодших швейцарських парламентаріїв, 28-річний представник Соціалістичної партії з Вале Матіас Рейнар.

"Гомофобія не повинна сприйматися суспільством, як дрібне правопорушення», - вважає молодий політик, відзначаючи, що захист меншин (у тому числі сексуальних) є одним з основоположних принципів Конфедерації", повідомляє NashaGazeta.ch

"Приємно жити в країні, яка визнає різноманітність і забезпечує рівний захист для всіх», - прокоментував поправку до закону Бастіан Бауманн (Bastian Baumann), генеральний секретар  ЛГБТ-організації "Pink Cross".

Швейцарія визнала одностатеві пари в 2007 році, однак одностатеві шлюби залишаються не доступними для одностатевих пар. Для їхньої легалізації потрібно внести зміни до Конституції, яка визначає шлюб, як союз чоловіка та жінки.

У недавньому опитуванні для "Pink Cross", 54% швейцарців сказали, що вони підтримують одностатеві шлюби.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти