133

ІКЕА вирішила припинити випуск журналу IKEA FAMILY Live в Росії через заборону "гей-пропаганди"


На офіційному сайті IKEA FAMILY Live з'явилося повідомлення, що журнал не буде виходити у Росії, тому що ряд публікацій в журналі може бути розцінений як пропаганда відповідно до статті 6.21 «Про пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх».

ІКЕА вирішила припинити випуск журналу IKEA FAMILY Live в Росії через заборону "гей-пропаганди"

IKEA FAMILY Live - це регулярне онлайн-видання для членів клубу IKEA FAMILY, в якому представлені різноманітні ідеї з облаштування будинку. Наповнення журналу однакове для всіх 25 країн світу, в яких він публікується.

IKEA FAMILY Live демонструє різні сторони життя людей вдома, незалежно від їхнього віку, статі, сексуальної орієнтації, національності та віросповідання. Журнал відображає цінності компанії ІКЕА, включаючи рівність прав і можливостей для всіх.

"Ми прагнемо розповідати про людей з різним стилем життя, різними цінностями, традиціями, звичками та інтересами. Журнал призначений для сімейної аудиторії, він не має і, на наше переконання, не повинен мати вікового цензу. Ми також вважаємо, що наші читачі вправі самостійно визначати, які публікації можуть бути для них цікавими або корисними", - повідомляє сайт журналу.

"Проте ми розуміємо, що ряд публікацій в нашому журналі може бути розцінені як пропаганда відповідно до статті 6.21 «Про пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх». При веденні бізнесу ми дотримуємося законодавства країн, в яких ми працюємо, тому щоб уникнути порушень ми прийняли рішення припинити випуск журналу в Росії", - IKEA FAMILY Live.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти