546

Вийшов звіт про дотримання прав людини щодо ЛГБТ-громадян в Україні


Всеукраїнська благодійна організації "ТОЧКА ОПОРИ" оприлюднила звіт про "дотримання прав людини щодо ЛГБТ-громадян в Україні" в 2014 році.

Вийшов звіт про дотримання прав людини щодо ЛГБТ-громадян в Україні

ВБО «ТОЧКА ОПОРИ» проаналізувала стан дотримання прав ЛГБТ-спільноти в Україні за 2014 рік та підготувала короткий Звіт з інтуїтивно-зрозумілою інфографікою, який доступний для вільного завантаження. Звіт охоплює ситуацію з основоположними правами людини для ЛГБТ, злочини на ґрунті ненависті, дискримінацію в трудовій та інших сферах, законодавство та наші рекомендації.

Організаці зазначає, що попри "перемогу Євромайдану та революції за європейську інтеграцію України, ситуація з правами людей для ЛГБТ-спільноти залишається вкрай складною. Фактично після більше ніж року з початку Євромайдану в Україні не розпочато впровадження необхідних змін в дотриманні основоположних стандартів прав людини. За багатьма параметрами відбувався регрес та значне погіршення.

ЛГБТ - це частина тих людей, які стояли на Майдані під час революції за європейську інтеграцію України та здобули перемогу Євромайдану. ЛГБТ-спільнота робила це не акцентуючи уваги на своїй сексуальній орієнтації та з єдиним жовто-блакитним прапором. Однак попри спільну перемогу, ситуація з правами людей для ЛГБТ-спільноти не змінилася і залишається вкрай складною. 

Документ включає в себе інфографіку про основні події 2014 року в житті ЛГБТ

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти